tlo

Lava

Firma LAVA jest firmą, która może się poszczycić ponad 10-letnią praktyką w projektowaniu i produkcji kominków z płaszczem wodnym. Nasz zespół tworzą prawdziwi fachowcy, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i wysokim kompetencjom, sprawnie przeprowadzą każde zlecenie. W ciągu wielu lat naszej działalności doprowadziliśmy konstrukcję naszych Termokominków do perfekcji. Połączyliśmy najlepsze, sprawdzone rozwiązania z innowacyjnym systemem doprowadzenia powietrza i spalania. Dzięki swej unikalnej konstrukcji Termokominki LAVA osiągają najlepsze możliwe parametry techniczne, w tym efektywność energetyczną sięgającą aż 80%. Wiemy, że uzyskanie jak największej powierzchni wymiany ciepła jest bardzo ważne, dlatego w procesie projektowania kominków z płaszczem wodnym, priorytetem było zastosowanie takich rozwiązań, które umożliwiłyby maksymalne zwiększenie takiej powierzchni wymiany ciepła.

Firma LAVA proponuje Państwu wykorzystanie wyjątkowego i innowacyjnego rozwiązania stosowanego w naszych kominkach z płaszczem wodnym: Complete Burning System. Jest to kompleksowe rozwiązanie obejmujące cały proces optymalnego doprowadzenia powietrza pierwotnego i wtórnego spalania paliwa oraz wymiany ciepła i odprowadzenia spalin.

Nasze przedsiębiorstwo jest gwarantem wysokiej jakości kominków, w tym kominków z płaszczem wodnym. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb naszych klientów i ich oczekiwań. Kominki LAVA sprawią, że poczują się Państwo niezwykle w swoim mieszkaniu.

Pliki do pobrania

Produkty

Współpracujemy z:

Nasze oddziały

Galeria Kominków Limanowa
ul. Piłsudskiego 20
tel. +48 510 212 959
komiko@komiko.pl
Salon Kominków Kraków
ul. Myślenicka 72, 30-698 Kraków
tel. +48 531 039 539
kominki@komiko.pl
Biuro Kamienica
Kamienica 616
tel. +48 501 279 091, 503 183 107
biuro@komiko.pl
Salon Kominków Norweskich Nowy Sącz
ul. Jamnicka 1
tel. +48 502 549 424
kominkinorweskie@komiko.pl